\r\n
\r\nNemenovaný predstaviteľ ministerstva vnútra povedal, že zatiaľ je predčasné usudzovať, či išlo o \"teroristický útok\", avšak páchateľ je miestnym úradom známy ako človek, ktorý mal v minulosti problémy psychologického charakteru.\n"],"articleBody":"Paríž 30. augusta (TASR) - Jedna policajtka utrpela dnes zranenia po tom, ako na ňu na policajnej stanici vo francúzskom meste Toulouse zaútočil muž ozbrojený nožom. Informovala o tom agentúra AP.\r\n\r\nOdporúčame aj: Prvého z vrahov-islamistov francúzskeho kňaza pochovali\r\n\r\nPolicajný hovorca David Delattre povedal, že k útoku došlo na policajnej stanici vo štvrti Saint-Étienne. Muž údajne vošiel do budovy a zaútočil nožom na policajtku v službe, ktorej spôsobil ľahké poranenie na krku. Páchateľa policajti zadržali. Ďalšie informácie o prípade hovorca neuviedol.\r\n\r\nPodľa denníka Le Figaro muž vo veku 31 rokov počas zatknutia uviedol, že \"je mu zle z Francúzska, z tejto krajiny\".\r\n\r\n#Algeria-n man stabs French policewoman in throat at police station in #Toulouse, #France https://t.co/GKC1dff4bb— Leto مؤدّب (@politicshungary) 30. augusta 2016\r\n\r\n\r\nNemenovaný predstaviteľ ministerstva vnútra povedal, že zatiaľ je predčasné usudzovať, či išlo o \"teroristický útok\", avšak páchateľ je miestnym úradom známy ako človek, ktorý mal v minulosti problémy psychologického charakteru.","httpStatus":200}},"selectedPage":"https://www.teraz.sk/api_rest.php?module=RestApi&method=article&articleId=215003§ion=zahranicie&kind=clanok","wagonByUrl":{},"requirements":{"ids":[],"entities":{}},"wagonsConfig":[],"wagonHeight":{"ids":[],"entities":{}}}
< sekcia Zahraničie

Muž nožom zaútočil na francúzsku policajtku, zranil ju na krku

Na snímke policajná stanica vo štvrti Sain-Etienne vo francúzskom Toulouse 30. augusta 2016. Jedna policajtka utrpela zranenia po tom, ako na ňu na policajnej stanici zaútočil muž ozbrojený nožom. Muž údajne vošiel do budovy a zaútočil nožom na policajtku v službe, ktorej spôsobil ľahké poranenie na krku. Páchateľa policajti zadržali. Foto: TASR/AP

Páchateľ je miestnym úradom známy ako človek, ktorý mal v minulosti problémy psychologického charakteru. Muž vo veku 31 rokov mal počas zatknutia uviesť, že je mu zle z Francúzska, z tejto krajiny.

Paríž 30. augusta (TASR) - Jedna policajtka utrpela dnes zranenia po tom, ako na ňu na policajnej stanici vo francúzskom meste Toulouse zaútočil muž ozbrojený nožom. Informovala o tom agentúra AP.Policajný hovorca David Delattre povedal, že k útoku došlo na policajnej stanici vo štvrti Saint-Étienne. Muž údajne vošiel do budovy a zaútočil nožom na policajtku v službe, ktorej spôsobil ľahké poranenie na krku. Páchateľa policajti zadržali. Ďalšie informácie o prípade hovorca neuviedol.

Podľa denníka Le Figaro muž vo veku 31 rokov počas zatknutia uviedol, že "je mu zle z Francúzska, z tejto krajiny".
Nemenovaný predstaviteľ ministerstva vnútra povedal, že zatiaľ je predčasné usudzovať, či išlo o "teroristický útok", avšak páchateľ je miestnym úradom známy ako človek, ktorý mal v minulosti problémy psychologického charakteru.