\n"],"articleBody":"Orem 17. júla (TASR) - Šesťročné dievča z amerického štátu Utah zomrelo po tom, ako ho otec neúmyselne trafil golfovou loptičkou. Informovala o tom v noci na stredu agentúra AP.\r\n\r\nPodľa polície trafil dcéru loptičkou do zadnej časti hlavy v oblasti šije, keď v pondelok hrali spolu golf na ihrisku v meste Orem. V kritickom stave ju previezli do nemocnice v Salt Lake City. V ten istý deň večer svojim zraneniam podľahla.\r\n\r\nPolícia uviedla, že prípad vyšetruje, ale neplánuje vzniesť obvinenia, pretože ide podľa všetkého o tragické nešťastie. Polícia mená dievčaťa a otca nezverejnila.\r\n\r\n“It was just a fluke accident” - 6-year-old Aria Hill died at a #Orem golf course when a ball her dad hit accidentally struck her in the head. Tonight, her family talked with me about her life that was tragically cut short. https://t.co/Ezw8Lctjaz @KUTV2News at 10 pic.twitter.com/vRXb1EkD1W— Jeremy Harris (@JeremyHarrisTV) July 17, 2019\r\n","httpStatus":200}},"selectedPage":"https://www.teraz.sk/api_rest.php?module=RestApi&method=article&articleId=407667§ion=zahranicie&kind=clanok","wagonByUrl":{},"requirements":{"ids":[],"entities":{}},"wagonsConfig":[],"wagonHeight":{"ids":[],"entities":{}}}
< sekcia Zahraničie

TRAGÉDIA: Dievča zomrelo po tom, ako ho otec trafil golfovou loptičkou

Na archívnej snímke Aria Hill. Foto: GoFundme.com

Polícia uviedla, že prípad vyšetruje, ale neplánuje vzniesť obvinenia, pretože ide podľa všetkého o tragické nešťastie.

Orem 17. júla (TASR) - Šesťročné dievča z amerického štátu Utah zomrelo po tom, ako ho otec neúmyselne trafil golfovou loptičkou. Informovala o tom v noci na stredu agentúra AP.

Podľa polície trafil dcéru loptičkou do zadnej časti hlavy v oblasti šije, keď v pondelok hrali spolu golf na ihrisku v meste Orem. V kritickom stave ju previezli do nemocnice v Salt Lake City. V ten istý deň večer svojim zraneniam podľahla.

Polícia uviedla, že prípad vyšetruje, ale neplánuje vzniesť obvinenia, pretože ide podľa všetkého o tragické nešťastie. Polícia mená dievčaťa a otca nezverejnila.