< sekcia Zahraničie

Tom Hanks a jeho manželka sa po uzdravení vrátili do Los Angeles

Na snímke z 9. februára 2020 Tom Hanks a Rita Wilsonová prichádzajú na udeľovanie filmových cien Oscar v Los Angeles. Americký herec Tom Hanks a jeho manželka, americká herečka Rita Wilsonová, ktorí sú aktuálne v Austrálii, majú koronavírus. Pozitívne výsledky ich lekárskych testov vo štvrtok 12. marca 2020 oznámil na Instagrame samotný Hanks, archívna foto. Foto: TASR/AP

Hanks a Wilsonová sa pred vyše dvoma týždňami stali prvým celebritným párom, ktorý oznámil nákazu novým druhom koronavírusu.

Los Angeles 28. marca (TASR) - Po dvojtýždňovej karanténe v dôsledku nákazy novým koronavírusom v Austrálii sa americký herec Tom Hanks a jeho manželka Rita Wilsonová vrátili do Spojených štátov. Ako v piatok informovali americké médiá, do Los Angeles dorazili súkromným lietadlom - a nemohli vyzerať šťastnejšie.

Prominentných manželov vyfotografovali, ako sa smejú počas jazdy autom v Los Angeles, uviedol portál TMZ zameraný na celebrity. Zábery vznikli krátko po tom, ako prileteli na menšie letisko v okolí mesta, kde si Hanks podľa denníka New York Post po pristátí kľakol na zem a následne aj zatancoval.

Informácie priniesli agentúry DPA a Reuters.

Hanks a Wilsonová sa pred vyše dvoma týždňami stali prvým celebritným párom, ktorý oznámil nákazu novým druhom koronavírusu. Obaja najskôr z austrálskej nemocnice a neskôr z domácej karantény opakovane na sociálnych médiách informovali o svojom stave. Naposledy počas tohto týždňa uviedli, že sa cítia postupne lepšie.

Hanks bol v austrálskom meste Gold Coast na predprodukcii filmu o Elvisovi Presleym, ktorý nakrúca austrálsky režisér Baz Luhrmann a v ktorom má Hanks stvárniť Elvisovho dlhoročného manažéra plukovníka Toma Parkera. Práce na filme pre krízu okolo koronavírusu nateraz pozastavili.