< sekcia SEKCIA: Zdravie

Bolí Vás chrbát? Našich pacientov už nie!

Klinika Impedančnej terapie Foto: liecbaplatniciek.sk

Naši spokojní klienti totiž absolvovali unikátnu liečbu medzistavcových platničiek Impedančnou terapiou. Platničky im narástli, zregenerovali sa a opäť ich majú zdravé!

Bratislava 30. júna (OTS) - Z medicínskeho hľadiska to dokáže len Impedančná terapia.
Vertebrogénne bolesti (bolesti chrbta), ktoré spôsobuje degeneratívne ochorenie medzistavcových platničiek, sa prejavujú v oblasti krku, chrbta, drieku, krížov a kostrče. Klinika Impedančnej terapie v Bratislave je špecializované zdravotnícke zariadenie na liečbu znížených, perforovaných, herniovaných (vyskočených), prasknutých a chorých medzistavcových platničiek – www.liecbaplatniciek.sk. Využíva revolučnú a patentovanú Impedančnú terapiu, ktorá ako jediná na svete spôsobuje rast platničiek a ich regeneráciu. Bez chirurgických, miniinvazívnych alebo endoskopických zákrokov.

Po absolvovaní unikátnej, vedecky potvrdenej metódy platničky znova nadobudnú fyziologicky optimálnu výšku, objem, štruktúru, elasticitu a sú správne vyživované. Pretože majú pôvodný tvar, netlačia na nervové zakončenia alebo miechu a chrbtica získa stratenú hybnosť. Pacienti potvrdzujú zánik bolestí krku, chrbta, krížov, tŕpnutia končatín, ale aj ústup migrény a nárast telesnej vitality. V mnohých prípadoch sa tiež vyhli potenciálne rizikovým operáciám chrbtice. Opäť vykonávajú svoje pracovné či voľnočasové aktivity bez obmedzení.

Výsledky liečby potvrdzujú nezávislá klinická štúdia Impedance therapy in rehabilitation of degenerative disc disease, MR vyšetrenia platničiek pred a po liečbe, pozorovania rádiológov a samozrejme stovky spokojných pacientov, ktorým sa dramaticky zlepšil zdravotný stav. Impedančná terapia vylieči 76% degeneratívnych ochorení chrbtice a v 24% zastaví jej progres.

V súčasnosti patrí degeneratívne ochorenie chrbtice medzi najčastejšie ochorenia obmedzujúce aktivitu človeka. V drvivej väčšine prípadov ju spôsobujú choré alebo poškodené platničky, ktoré vekom strácajú svoj prirodzený tvar, elasticitu a funkciu. Preto napríklad spôsobujú vysokú práceneschopnosť u ľudí do 45 rokov. Pri zanedbaní príznakov nezriedka aj invaliditu.

Preto neváhajte! Vyliečime aj Vaše medzistavcové platničky a zbavíme Vás bolestí. Bez operácie!