< sekcia SEKCIA: Zdravie

Najširšia ponuka benefitov Unionu presvedčila už 100 000 ľudí

Foto:

Union zdravotná poisťovňa už dlhodobo patrí k lídrom v ponuke benefitov na trhu zdravotného poistenia.

Bratislava 27. septembra (OTS) - Ako prvá zdravotná poisťovňa priniesla benefit „100 € na zuby“, v ktorom prispieva na zubné ošetrenie a dentálnu hygienu deťom aj dospelým. Tento benefit je možné využiť bez obmedzenia, a to jednorazovo alebo postupne v ľubovoľnom období. Deťom do 18 rokov poisťovňa hradí doplatky za lieky a dietetické potraviny v neobmedzenej výške. Ako jediná poisťovňa platí Union služby pôrodných asistentiek, poskytuje príspevok vo výške 30 eur na nákup novorodeneckých potrieb v e-shope www.mimulo.sk, prispieva ďalších 30 eur na kurz plávania s bábätkami, zapožičiava monitor dychu Nanny s bezplatnou inštaláciou priamo doma, ktorý môže bábätku zachrániť život. Union zdravotná poisťovňa garantuje svojim poistencom CT a MR vyšetrenia maximálne do 3 týždňov, či prispieva na rôzne nepovinné očkovania do výšky 50% až 100%. Vo vybraných zdravotníckych zariadeniach je možné objednať sa na Extra hodinu vyhradenú pre poistencov Unionu. Vďaka unikátnej spolupráci s Clinicou Orthopedicou v Bratislave majú poistenci možnosť využiť zaujímavú výhodu pri nadštandarde (výška poplatku za nadštandard je 2500 eur). Poistenci Union zdravotnej poisťovne majú 100% zľavu z úhrady za nadštandardný pobyt pri výmene bedrového alebo kolenného kĺbu. Ako jediná zdravotná ponúka svojim poistencom príspevok 70 eur na test potravinovej intolerancie a poistencom nad 50 rokov možnosť bezplatne absolvovať test mentálneho zdravia a mnoho ďalších výhod.

„Našou najvyššou prioritou je zabezpečiť čo najkvalitnejšiu a najdostupnejšiu zdravotnú starostlivosť pre každého z našich poistencov. Nerobíme rozdiely, či je u nás poistenec dva mesiace alebo tri roky. Všetkým ponúkame rovnaké služby bez obmedzenia dĺžky poistného vzťahu. Počúvame ľudí a poskytovateľov zdravotnej starostlivosti, čo chcú, čo potrebujú, a to sa im usilujeme priniesť. Teší ma, že aj keď možnosť prepoistenia sa končí 30. septembra, už teraz Union zdravotná poisťovňa prijala 100 000 prihlášok od nových poistencov,“ povedala Elena Májeková, členka predstavenstva Union zdravotnej poisťovne.

Unikátne spojenie zdravotnej a komerčnej poisťovne poskytuje poistencom zľavy na rôzne produkty. Jedinečnosť značky Union je na trhu aj v tom, že poistenci zdravotnej poisťovne môžu získať zľavy až do 50% na komerčné retailové poistenie (havarijné poistenie, cestovné poistenie, poistenie domov, domácností), či mnoho ďalších zliav na ubytovanie a služby u našich partnerov (napríklad kúpele, wellness, optiky, výživové doplnky a iné).

Zmeniť zdravotnú poisťovňu môžu poistenci len raz ročne a to vždy do konca septembra. Na zmenu poisťovne ostáva už len pár dní a pre tých, ktorí sa chcú prepoistiť do Union zdravotnej poisťovne je k dispozícií jednoduchá online prihláška.

Zmenu zdravotnej poisťovne zvládne s online formulárom ktokoľvek a to z pohodlia domova. Vyplnenie zaberie iba pár minút a prihlášku na podpis doručí budúcemu poistencovi bezplatne kuriér. Je len na poistencovi, akú formu doručenia si vyberie. Zmenu zdravotnej poisťovne je možné zrealizovať aj telefonicky v pracovné dni od 7:30 do 18:00 prostredníctvom call centra, kde vyškolení operátori vyplnia prihlášku za budúceho poistenca a pošlú mu ju na podpis. V prípade potreby operátori poskytnú akúkoľvek pomoc, či radu. Prihlášku je možné aj stiahnuť z webovej stránky www.union.sk/stante-sa-nasim-poistencom, vytlačiť, vyplniť a zaslať poštou na adresu zdravotnej poisťovne. No a vybaviť zmenu zdravotnej poisťovne je možné spraviť aj na jednom z 38 kontaktných miest po celom Slovensku. Presný zoznam kontaktných miest je dostupný aj na www.union.sk/union-zp-kontakty.