UNIVERZIÁDA:Slovenské biatlonistky skončili v druhej desiatke pretekov

Z víťazstva sa radovala domáca Galina Višnevská.

UNIVERZIÁDA: Hyška v slalome na 18. pozícii, víťazom sa stal Leitgeb

Reprezentační kolegovia Matej Falát a Henrich Katrenič nedokončili prvé kolo.

UNIVERZIÁDA: Hokejisti SR zdolali Švédov a budú hrať o 5. miesto

V utorok od 7.30 SEČ ich v zápase o piate miesto vyzve Lotyšsko, ktoré zdolalo Japonsko 7:3.,aktualizované

Schlierenzauerovi hrozí, že pre zranenie príde o svetový šampionát

Rakúska lyžiarska federácia po lekárskych testoch informovala, že rekordný víťaz pretekov Svetového pohára si poškodil bočné väzy v pravom kolene a má narazené stehno a hrudník.

Akrobatické lyžovanie: Stromková po tretej súťaži na 14. mieste

Preteky mužov sa nekonali.

Lyžovanie: V St. Moritzi úraduje počasie, museli zrušiť tréning

Dôvodom zrušenia tréningu je silný vietor a množstvo čerstvého snehu.,aktualizované

Lyžovanie: Innerhofer pre problémy s kolenom neštartuje v St. Moritzi

V uplynulých dňoch pre bolesti ihlice vynechal oba zjazdy Svetového pohára v Garmisch-Partenkirchene.

Univerziáda: Slovenky v slalome vypadli v 1. kole, zlato Bieloruske

V pondelok bol v hre aj slovenský akrobatický lyžiar Henrich Katrenič, ktorý z kvalifikácie skikrosu postúpil z 11. miesta.

LYŽOVANIE: Zo zlata sa v štafete tešili mladé Rusky

Súťažami štafiet vyvrcholili majstrovstvá sveta juniorov a do 23 rokov v bežeckom lyžovaní v americkom Park City.

Sokol a Nemcová sú majstrami SR na dlhých tratiach

Poznáme nových majstrov SR na dlhých tratiach.

Kraft finišoval prvý v Oberstdorfe, 2. kolo zrušili

Pretekári absolvovali len jedno kolo, nakoľko druhé usporiadatelia kvôli silnému nárazovému vetru zrušili.

Chapuis a Zacherová zvíťazili v skikrose vo Feldbergu

Francúz a Nemka obsadili prvé miesta v skikrose.

Švajčiarka Gutová necíti pred domácimi MS žiadny tlak

Na nedeľnej tlačovej konferencii bola napriek minulotýždňovému pádu v super-G na pretekoch SP v Cortine dobre naladená.

Kršňák a Hagarová sú juniorskými majstrami SR v krasokorčuľovaní

Alexandra Hagarová obhájila víťazstvo z minulého roka.

Ledecká a Jankov zvíťazili na SP v paralelnom obrovskom slalome

Bulhar a Češka obsadili prvé priečky v celkovom poradí.

Rakúsky skokan Schlierenzauer má po páde narazené stehno a hrudník

Schlierenzauer sa momentálne podrobuje vyšetreniam v nemocnici.,aktualizované

Majstrami Slovenska v behu na lyžiach sú Peter Mlynár a Jana Gombálová

Medzi ženami si na 10 km klasicky titul vybojovala Janka Gombálová.

Takanašiová potvrdila lídersku pozíciu, zvíťazila v Oberstdorfe

O necelých päť bodov skončila na druhom mieste Nemka Carina Vogtová.

Takto sa darilo Slovákom na zimnej univerziáde v Kazachstane

V miešanej biatlonovej štafete obsadilo naše kvarteto 5. miesto. V paralelnom slalome skončila však slovenská reprezantácia už vo štvrťfinále. Hokejisti prehrali s Českom 3:4.,aktualizované

Šťastný deň pre českých biatlonistov: Na MEJ získali tri medaily

Prekvapil najmä Šantora, ktorý sa zo 17. miesta na štarte predral až na druhé

IBU Cup v Osrblí vyvolal rozpaky, ukráteným divákom chýbal adrenalín

Biatlonisti nešetrili slovami chvály, škoda len, že medzi nimi chýbali vo väčšej miere Slováci.

Líder celkového poradia SP Rydzek zopakoval víťazstvo v Pjongčangu

O víťazstvo si to medzi sebou rozdali Nemci, až cieľová páska rozhodla, že Rydzek zdolal krajana Erica Frenzela.

Majstrovstvá Slovenska: V tímšprinte bodovali Žiška s Mlynárom

Medzi ženami (2x2x1,5 km) zvíťazili v behu na lyžiach Erika Glajzová s Alenou Keselákovou.

Úvodné preteky SP v letoch na lyžiach vyhral v Oberstdorfe Kraft

Na druhom mieste skončil so stratou 5,1 bodov domáci reprezentant Andreas Wellinger.

Nemecký sánkar Loch zvíťazil v Oberhofe, celkovo je prvý Repilov

Druhé miesto obsadil Rus Roman Repilov a tretí skončil ďalší nemecký reprezentant Andi Langenhan.

Stíhacími pretekmi v Osrblí vyvrcholilo v sobotu 6. kolo IBU Cupu.

Bartko sa v juniorskom šprinte umiestnil šestnásty, zvíťazil Poršnev

Z výkonov Slovákov upútal bežecký u Bartka, ktorý dosiahol deviaty najlepší čas zo všetkých.

V skokoch na lyžiach v Hizenbachu zvíťazila Japonka

Preteky Svetového pohára v skokoch boli úspešné pre Takanašiovú.

Na juniorských majstrovstvách vyhrala v šprinte domáca Češka Davidová

Dve slovenské juniorky skončili až v druhej polovici 108-členného štartového poľa.

Rydzek po víťazstve v Pjongčangu vedie v rebríčku Svetového pohára

Rydzek sa týmto triumfom dostal na čelo celkového poradia SP s náskokom 16 bodov na krajana Erica Frenzela.,aktualizované

V stíhacích pretekoch Matej Kazár finišoval šiesty, zvíťazil Nór

O druhú priečku zabojovali s rozdielom 0,1 sekundy Boe a Machambetov.

Šulek v skiatlone juniorov skončil na 43. mieste,zvíťazil Rus Večkanov

Jeho reprezentančný kolega Jozef Šefčík nedokončil preteky.

Sedov a Kowalczyková zvíťazili v skiatlone na Svetovom pohári

Tridsaťštyriročná Kowalczyková nedala svojim súperkám šancu, do cieľa prišla s takmer minútovým náskokom na druhú Američanku Elizabeth Stephenovú.

BESTӒNDIGOVÁ: S Ilhanom to bola krásna jazda, teraz sa bavím s Mufuzou

Slovenská krasokorčuliarka Oľga Beständigová bola pred pár dňami hosťom v štúdiu TABLET.TV, kde sme sa porozprávali o jej doterajšej kariére, dlhoročnom vzťahu s tureckým futbalistom i o Mufuze.

V Innsbrucku skeletonistické triumfy Hermannovej a Dukursa

Išlo o siedme preteky Svetového pohára.,aktualizované

UNIVERZIÁDA: Hokejisti SR podľahli Kanade, do štvrťfinále z 2. miesta

Slovenskí vysokoškolskí hokejisti mali postup do štvrťfinále istý už po triumfe nad Američanmi.,aktualizované

V šprinte biatlonového IBU Cupu zvíťazil Rus Volkov, Kazár bol desiaty

V šprinte sa pozornosť sústredila hlavne na Nóra Tarjeia Boea.,aktualizované

Lyžiari Legkov a Belov sa odvolali proti dopingovým trestom na CAS

Športový arbitrážny súd (CAS) v piatok oznámil, že obaja športovci sa pokúšajú o zrušenie ich trestov, ktoré im udelila disciplinárna komisia Medzinárodnej lyžiarskej federácie (FIS) 25. januára.

Retivych a Lampičová triumfovali v bežeckých šprintoch v Pjongčangu

V dejisku ZOH 2018 chýbalo viacero elitných bežcov. V Pjongčangu neštartovali ani slovenskí reprezentanti.,aktualizované