Snehu je v Taliansku dostatok, Svetový pohár sa pôjde podľa plánu

Super-G a zjazd sa pôjdu vo Val Gardene, obrovský slalom a paralelný obrovský slalom sú na programe v Alta Badii. Seriál SP potom pokračuje večerným slalomom v Záhrebe 6. januára.

Časom 1:59,34 min za seba odsunul Američana Stevena Nymana.

Kanaďanka Yurkiwová bola najrýchlejšia v tréningu vo Val d'Isere

Časom 1:47,79 min za seba odsunula Rakúšanku Nicole Schmidhoferovú i Američanku Lindsey Vonnovú.

Slovenky majú ťah na glóbus, Shiffrinová sa do súťažnej zimy nevráti

Slalom vo Svetovom pohári stratil v tejto zime svoju najväčšiu hviezdu a suverénnu víťazku prvých dvoch pretekov.

Lyžiarka Shiffrinová nemá dátum pre návrat

Americká lyžiarka spadla počas raňajšieho rozjazdenia pred sobotňajším obrovským slalomom SP vo švédskom Aare.

Slalomárska veteránka Kirchgasserová: Vlhová nás bude ešte hnevať

Popredná rakúska lyžiarka nedosiahla v slalome Svetového pohára vo švédskom Aare na pódium a štvrtá skončila aj vďaka nečakanému vystúpeniu slovenskej lyžiarky.

Masový alpský šport získal vďaka Petre Vlhovej nový slovenský rozmer

Lyžovanie, najmä to zjazdové, je masový šport a jeho rekreačná popularita je nesmierna.

Vlhová je nová slalomárska kométa. Jasná bude vo vytržení

Spôsob, akým v nedeľu premiérové vyhrala vo švédskom Aare preteky Svetového pohára, mal priam explozívny rámec.,aktualizované

Takto sa tešila Petra Vlhová z premiérového triumfu vo Svetovom pohári

Slovenská lyžiarka Petra Vlhová vyhrala svoje prvé preteky Svetového pohára, keď triumfovala v slalome vo švédskom Aare.

FANTÁZIA: Petra Vlhová senzačne a suverénne vyhrala slalom v Aare

Veronika Velez-Zuzulová skončila na 6. mieste a tretia Slovenka Barbara Kantorová sa neprebojovala do druhého kola.,aktualizované

Kristoffersen vyhral slalom vo Val d'Isere, Žampovci neuspeli

Slovenskému lyžiarovi Adamovi Žampovi víkend vo Val d'Isere nevyšiel, keď po obrovskom slalome nepostúpil ani do 2. kola slalomu. ,aktualizované

Nilssonová a Pellegrino vyhrali šprint, Slováci nepostúpili

Alena Procházková obsadila v kvalifikácii 32. a Peter Mlynár až 80. miesto.

Shiffrinová sa po zranení kolena rozhodla pre návrat do USA

Zlatá medailistka zo ZOH v Soči a dvojnásobná majsterka sveta v slalome aktuálne figuruje v cekovom poradí SP na druhej priečke s mankom 104 bodov na Lindsey Vonnovú.

Vlhová nepostúpila do 2.kola. Obrovský slalom v Aare vyhrala Vonnová

Jej krajanka Mikaela Shiffrinová sa ešte pred pretekmi zranila. ,aktualizované

Slovenka Petra Vlhová triumfovala v slalome Európskeho pohára v Nórsku

V súhrne oboch jázd predstihla Švédku Ylvu Staalnackeovú o jedinú stotinu sekundy, tretia skončila ďalšia Švédka Emelie Wikströmová.

Halmaj má stále najviac kovov, v Pekingu bez ovenčených

Lyžiarka Petra Vlhová, superfavoritka slalomu patrí celkovo v troch súťažiach do úzkeho okruhu kandidátok na medaily.