Zimné športy

Otčenáš po najlepšom výsledku kariéry: Dúfam, že sa ním MS nekončia

Tridsaťdvaročný pretekár predviedol čistú streľbu, ktorú podporil kvalitným bežeckým výkonom.,aktualizované

Vlhová druhá v obrovskom slalome v Kranjskej

Dvadsaťštyriročná slovenská reprezentantka bojovala o štrnáste prvenstvo na podujatiach SP, ale napokon z toho bolo premiérové druhé miesto v tejto disciplíne. ,aktualizované

Slovenský dvor v Slovinsku, priaznivci zabrali Krajansku Goru

Slováci prúdili ulicami a zhromaždili sa pred hotelom šéfa Vlhovej fanklubu Miroslava Ledeckého.

Žyla triumfoval po siedmich rokoch, vyhral lety v Rakúsku

Žyla si pripísal druhý individuálny triumf v Svetovom pohári v kariére. ,aktualizované

V šprinte triumf Loginova, Otčenáš s najlepším výsledkom v kariére

V dobrých podmienkach sa išli veľmi zaujímavé a dramatické preteky. Loginov zastrieľal čisto v ľahu aj stojke. ,aktualizované

V Östersunde suverénny triumf Johaugovej

Johaugová v tejto sezóne vyhrala všetkých päť pretekov s intervalovým štartom a poistila si svoj náskok na čele poradia Svetového pohára.

Demidovová celkovou víťazkou na U-rampe

Stala sa vôbec prvou Ruskou, ktorá triumfovala na U-rampe.

Usťugov príde o zlato zo olympiády v Soči

Usťugov bol na ZOH 2014 členom zlatej štafety, o medailu tak príde celé družstvo.

Geiger vyhral 1. kolo leteckého podujatia v Rakúsku

Na druhom mieste skončil líder priebežného poradia Svetového pohára Rakúšan Stefan Kraft.

Vlhová najrýchlejšia v 1. kole obráku

Vlhová predviedla sebavedomý a takmer bezchybný výkon. ,aktualizované

Bývalú ruskú olympijskú víťazku Slepcovovú dištancovali za doping

Slepcovová dosiahla najväčšie úspechy v letnom biatlone, na jej poslednom svetovom šampionáte v roku 2017 získala tri zlaté medaily.

Rusky Sergejevová s Mamedovovou triumfovali v dvojboboch

Ruská dvojica zdolala po dvoch jazdách Rumunky Andreu Grecuovú a Ioanu Gheorgheovú o dve stotiny sekundy.,aktualizované

Ivona Fialková na MS 9. v šprinte, triumf Nórky Röiselandovej

Ďalšie Slovenky skončili v úzadí. Terézia Poliaková absolvovala iba dva trestné okruhy, ale so stratou 3:42,7 min na víťazku figurovala až na 82. mieste.,aktualizované

Vlhovej neprekáža rola favoritky, slalom je ok, obrák doľaďuje

Po Novom roku vyšla Vlhová na najvyšší stupeň vo všetkých troch točivých súťažiach, keď vyhrala slalomy v Záhrebe i Flachau, ako aj "obrák" v Sestriere.

Termín návratu Shiffrinovej nie je známy, možno až vo finále

Shiffrinová má na konte celkovej klasifikácie 1225 bodov a náskok 145 bodov na Talianku Federicu Brignoneovú.

Kilde po piatkovom triumfe v super-G na čelo celkového poradia

Preteky negatívne ovplyvnilo počasie, organizátori museli pre silný vietor a sneženie viackrát posunúť začiatok. ,aktualizované

Ninis v šprinte na 10. mieste, titul domácemu Repilovovi

Majstrom sveta v šprinte sa na šampionáte v sánkovaní v ruskom Soči stal domáci Roman Repilov.