Piatok 26. apríl 2024Meniny má Jaroslava

Sevilla si poradila so San Sebastain

Ilustračné foto. Foto: TASR/AP

Andalúzania prehrávali od 5. minúty, no vďaka zlepeným gólom Fernanda a Youssefa En-Nesyriho ešte v prvom polčase otočili nepriaznivý stav.

Madrid 18. apríla (TASR) - Futbalisti Atletica Madrid deklasovali v 31. kole španielskej La Ligy Eibar 5:0 a zvýšili náskok pred druhým Realom Madrid na štyri body. Ich mestský rival však mal k dobru večerný duel na pôde Getafe. Po dva góly Atletica vsietili Angel Correa a Marcos Llorente.

Huesca v základnej jedenástke so slovenským obrancom Denisom Vavrom prehrala na pôde Deportiva Alaves 0:1. Hráči FC Sevilla triumfovali na ihrisku Realu Sociedad San Sebastian 2:1 a upevnili si štvrté miesto v tabuľke. Andalúzania prehrávali od 5. minúty, no vďaka zlepeným gólom Fernanda a Youssefa En-Nesyriho ešte v prvom polčase otočili nepriaznivý stav.