Juventus Turín zdolal FC Janov 3:1 a v tabuľke Serie A je tretí

Ilustračná snímka. Foto: TASR/AP

V drese starej dámy sa strelecky presadili Dejan Kuluševski, Alvaro Morata a Weston McKennie.

Rím 11. apríla (TASR) - Futbalisti Interu Miláno v základnej jedenástke so slovenským reprezentantom Milanom Škriniarom zvíťazili v 30. kole talianskej Serie A nad Cagliari 1:0. Na čele tabuľky majú pred mestským rivalom AC Miláno opäť jedenásťbodový náskok. O triumfe Interu rozhodol v 77. minúte Matteo Darmian, Škriniar odohral celý zápas.

Úradujúci majster Juventus Turín zdolal FC Janov 3:1 a v tabuľke je tretí s 12-bodovým mankom na vedúci Inter. V drese "starej dámy" sa strelecky presadili Dejan Kuluševski, Alvaro Morata a Weston McKennie. SSC Neapol v zostave bez slovenského stredopoliara Stanislava Lobotku uspel na ihrisku Sampdorie Janov 2:0 gólmi Fabiana a Victora Osimhena. Víťazstvo AS Rím nad FC Bologna 1:0 zariadil v 44. minúte Borja Mayoral.