< sekcia Slovensko

OBRAZOM: Čierny 13. november pri Nitre. Zábery, z ktorých mrazí

Na snímke záchranár doprevádza zranenú ženu na mieste dopravnej nehody, ktorá sa stala 13. novembra 2019 na zlatomoravskej ceste I/65 neďaleko Malanty pri Nitre. Foto: TASR Milan Ivanič

Prinášame zábery z miesta nešťastnej udalosti na zlatomoravskej ceste I/65 neďaleko Malanty pri Nitre.

Bratislava 14. november (Teraz.sk) - Dvanásť obetí si vyžiadala dopravná nehoda, ktorá sa stala na zlatomoravskej ceste I/65 neďaleko Malanty pri Nitre.


Snímka z miesta tragédie.
Foto: TASR - HaZZ

Na snímke prevrátený kamión na mieste dopravnej nehody, ktorá sa stala 13. novembra 2019 na zlatomoravskej ceste I/65 neďaleko Malanty pri Nitre.
Foto: TASR Milan Ivanič


Tragická nehoda pri Nitrianskych Hrnčiarovciach.
Foto: TASR/HaZZ


Na snímke zranená osoba na mieste dopravnej nehody, ktorá sa stala 13. novembra 2019 na zlatomoravskej ceste I/65 neďaleko Malanty pri Nitre.
Foto: TASR Milan IvaničMiesto tragickej dopravnej nehody v Nitrianskych Hrnčiarovciach.
Foto: TASR
Neďaleko Nitry sa zrazil autobus s nákladným autom, nehoda si vyžiadala viac ako desať obetí.
Foto: TASR


Na snímke záchranári a policajti zasahujú na mieste dopravnej nehody, ktorá sa stala 13. novembra 2019 na zlatomoravskej ceste I/65 neďaleko Malanty pri Nitre.
Foto: TASR Lukáš GrinajNa snímke hasiči zasahujú na mieste dopravnej nehody, ktorá sa stala 13. novembra 2019 na zlatomoravskej ceste I/65 neďaleko Malanty pri Nitre.
Foto: TASR Lukáš Grinaj


Na snímke ministerka zdravotnícka Andrea Kalavská odpovedá na otázky na mieste dopravnej nehody, ktorá sa stala 13. novembra 2019 na zlatomoravskej ceste I/65 neďaleko Malanty pri Nitre.
Foto: TASR Lukáš Grinaj


Na snímke hasiči zasahujú na mieste dopravnej nehody, ktorá sa stala 13. novembra 2019 na zlatomoravskej ceste I/65 neďaleko Malanty pri Nitre.
Foto: TASR - Lukáš Grinaj


Na snímke ministerka vnútra SR Denisa Saková je na mieste dopravnej nehody, ktorá sa stala 13. novembra 2019 na zlatomoravskej ceste I/65 neďaleko Malanty pri Nitre.
Foto: TASR Lukáš Grinaj
Foto: FB/Polícia SR


Foto: FB/Polícia SR


Foto: FB/Polícia SR


Foto: FB/Polícia SR


Foto: FB/Polícia SR


Odťahovanie havarovaného autobusu.
Foto: FB MV SR