Runjaič sa stal novým trénerom Udinese, vo funkcii nahradil Cannavara
TASR, 14. júna 2024 16:29
Ilustračná snímka. Foto: TASRPäťdesiattriročný Nemec po prvý raz povedie tím najvyššej súťaže v jednej z piatich veľkých európskych líg. Uplynulú sezónu trénoval Legiu Varšava, s tímom zaznamenal triumfy nad Aston Villou a AZ Alkmaar v Európskej konferenčnej lige. V klube ukončil pôsobenie v apríli.
"S potešením oznamujeme, že Kosta Runjaič sa stal naším novým trénerom pre nadchádzajúcu sezónu," uviedol klub vo svojom vyhlásení.
Prečítajte si aj:
Nebojácni Srbi si veria na rozpačitý Albión
Finalista uplynulého šampionátu vstúpi do turnaja v nedeľu o 21.00 h v Gelsenkirchene proti Srbsku, ktoré si však na favorizovaného súpera verí a chystá sa ho prekvapiť.
V C-skupine repete Slovincov a Dánov, Kek: Sme outsider
"Starí známi" z kvalifikácie sa spolu stretnú aj na finálovom turnaji ME v Nemecku.
Hummels ukončil svoje pôsobenie v Borussii Dortmund
Tridsaťpäťročný obranca pôsobil v tíme od roku 2008 do 2016. V roku 2019 sa do klubu vrátil z Bayernu Mníchov. Hummels nefiguruje v zostave Juliana Nagelsmanna na ME v Nemecku.
Najnovšie články v rubrike
Handzuš trénuje mládež, myslí aj na mužský hokej: Vie si to predstaviť
Dlhoročná reprezentačná dvadsaťšestka sa do vybranej spoločnosti zaradila symbolicky v roku s číslom 26 na konci a počas slávnostného galavečera Hokejista roka si zaspomínala na bohatú kariéru.
Nagyová skončila vo voltíži na 22. mieste, Hajduová tridsiata
Kompletné pódium patrilo domácim Nemkám. Titul získala Alice Layherová so známkou 9,041 pred Kathrin Meyerovou (8,862) a Annemie Szemesovou (8,436).
Rakúšanky kritizujú zväz a zvažujú bojkot elitných MS: Bolo toho dosť
Hráčky začiatkom marca odovzdali zväzu deväť návrhov na zlepšenie podmienok, no doteraz údajne nedostali písomnú odpoveď ani na jeden z nich.






ZLATÁ EMMA




