Rune nebude hrať v Paríži pre zranené zápästie
TASR, 25. júla 2024 8:06
Dánsky tenista Holger Rune. Foto: TASR/APRune neprežíva ideálnu sezónu, keď sa ani raz nedostal do finále. V rebríčku ATP patrí bývalej svetovej štvorke aktuálne 16. priečka. "S poraneným zápästím som hral celú antukovú i trávnatú sezónu. Musím začať brať moju rekonvalescenciu vážnejšie," zverejnil Dán podľa AFP.
Prečítajte si aj:
Syllová príde o otvárací ceremoniál, lebo nosí hidžáb
Na olympiáde by sa mala predstaviť v štafete na 4x400 m a v miešanej štafete.
Sinner nebude štartovať v Paríži pre zápal mandlí
V pondelok sa odhlásil z olympiády Poliak Hubert Hurkacz.
V ženskom tíme vodných pólistiek Austrálie sa šíri koronavírus
Testovaniu na prítomnosť koronavírusu sa podrobila celá olympijská výprava Austrálie, pozitívne prípady sa však preukázali iba vo vodnopólovom tíme žien.
Viac článkov na tému:
Najnovšie články v rubrike
Molčan nastúpi v 1. kole dvojhry proti Bonzimu
Molčan sa doposiaľ s Bonzim na okruhu ATP nestretol.
Muchová s Menšíkom víťazmi miešanej štvorhry na US Open
Vo finále mixu zdolali v New Yorku v noci na štvrtok štvrtý nasadený švajčiarsko-taliansky pár Belinda Benčičová, Flavio Cobolli 6:3, 1:6, 10:6.
Hrunčáková vypadla v 2. kole kvalifikácie, podľahla Bandecchiovej
Hrunčáková, ktorá v úvodnom kole kvalifikácie zdolala Argentínčanku Juliu Rierovú, nedokázala v stredajšom zápase ani raz zlomiť podanie súperky.






Ešte mám niekde čisté miestečko? 




